Uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

logo

ul. Zabrska 14 / 14

40-083 Katowice

Enter air odszkodowanie za odwołany lot samolotem

Potrzebujesz pomocy?

Nasza firma pomaga pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu należnego im odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot. Została stworzona przez praktyków rozumiejących potrzeby Klientów.

Enter air odszkodowanie za odwołany lot samolotem

Godzina za godziną mija, a Twój samolot nie odlatuje? Każda zwłoka powoduje skrócenie Twoich wakacji lub urlopu. Dowiedz się, jak uzyskać odszkodowanie za opóźnione loty od Enter Air i co zrobić, aby zostało ono przyznane.

Enter Air – to przewoźnik, który zajmuje się przede wszystkim organizacją rejsów czarterowych, obsługuje wiele lotów na terenie Europy i z Europy na inne kontynenty. Firma deklaruje objęcie opieką pasażerów, którzy muszą czekać na swój start. Linie specjalizujące się w przelotach czarterowych mogą mieć trudności ze znalezieniem zastępczej maszyny, z powodu mniejszej floty samolotów, co może skutkować większymi kłopotami z punktualnością, jednak nie zawsze tak się dzieje. W przypadku opóźnienia Enter Air, można się starać o odszkodowanie, na podstawie przepisów Rozporządzenia WE 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 11 lutego 2004 r. Uzyskanie odszkodowania za opóźniony lot od Enter Air może być długim i skomplikowanym procesem, nie każdy pasażer chce się go podjąć. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i doświadczeniu w kontaktach z liniami lotniczymi pomagamy podróżującym samolotami odzyskać ich należności.

Rekompensata za opóźniony lot w Enter Air

Odszkodowanie Enter Air, reklamacja lotnicza

Mamy prawo ubiegać się o odszkodowanie od Enter Air, kiedy wystąpią trzy sytuacje:

  1. Lot jest opóźniony powyżej trzech godzin.
  2. Został odwołany bez wcześniejszego powiadomienia.
  3. Pasażerowi zostało odmówione wejście na pokład samolotu, ze względu na sprzedaż większej liczby biletów niż miejsc na pokładzie.

Pasażer może uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot od Enter Air, kiedy ma zarezerwowany bilet lotniczy i podróżuje z lotniska na terenie państw Europy – należących i nienależących do Unii Europejskiej oraz planowany wylot samolotu odbędzie się z dowolnego kraju, a lądowanie będzie miało miejsce na terenie państw członkowskich UE. A także, kiedy trudności wystąpiły z winy linii lotniczych. Nasza firma pomaga klientom ustalić, czy ich sytuacja kwalifikuje się do wypłaty rekompensaty oraz wyręcza klienta w komunikacji z liniami lotniczymi. Co zazwyczaj skutkuje wyrównaniem strat przez przewoźnika i uzyskaniem odszkodowania dla klienta.

Odzyskaj pieniądze!