Uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

logo

ul. Zabrska 14 / 14

40-083 Katowice

Odszkodowanie za lot od Small Planet

Potrzebujesz pomocy?

Nasza firma pomaga pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu należnego im odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot. Została stworzona przez praktyków rozumiejących potrzeby Klientów.

Odszkodowanie za lot od Small Planet

Kilkadziesiąt godzin czekania, niewygodne krzesła na lotnisku i opóźnione plany wakacyjne i oddalające się turystyczne atrakcje. To rzeczywistość podróżujących samolotami. Kiedy zdarzy się podobna sytuacja, a masz wykupiony bilet od Small Planet, możesz ubiegać się o odszkodowanie za opóźniony lot. Linie lotnicze Small Planet Airlines są typową firmą, zajmują się organizacją przelotów czarterowych, która nie obsługuje regularnych połączeń, a swoją flotę samolotów wynajmuje klientom. Korzysta z nich wiele biur podróży. Niestety, dość często dochodzi do zmian w rozkładzie połączeń, a rekompensaty za odwołane rejsy Small Planet wypłaca w różnych terminach. Aby pomóc klientom odzyskać ich należności, powstała nasza firma, która zajmuje się egzekwowaniem praw pasażerów i odzyskiwaniem odszkodowania. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu działań mających skłonić linie lotnicze do wyrównania strat klientom.

Small Planet Airlines reklamacja za odwołany lot

Skuteczne wyegzekwowanie od Small Planet Airlines zwrotu należności może być czasochłonne, a bez doświadczenia i znajomości przepisów można łatwo zrezygnować. Prawo do ubiegania się o rekompensatę za opóźniony lub odwołany lot posiada każdy pasażer. Uwzględnione ono jest przez przepisy rozporządzenia (WE) NR 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 11 lutego 2004 r. Aby uzyskać pieniądze za opóźniony lot od Small Planet, należy gromadzić wszelkie dokumenty potwierdzające zmiany w starcie/lądowaniu – bilety lotnicze, karty pokładowe, potwierdzenia, paragony – im więcej dokumentów potwierdzających opóźnienie, tym lepiej. Warto też spisać oświadczenia świadków. Maksymalna kwota odszkodowania od Small Planet to 600 EURO. Nasza firma pomaga pasażerom wybrnąć z procedury odszkodowawczej, zajmujemy się wszystkimi czynnościami – od kompletowania dokumentacji i składania wniosków, po rozmowy z przedstawicielami linii lotniczej i ewentualnym odwołaniem. Przewoźnik, jeśli odrzuca naszą reklamację, musi udowodnić, że wystąpiły określone warunki, które spowodowały odwołanie rejsu. Jeśli mimo kolejnych pism odszkodowanie od Small Planet nie wpłynie, zgłaszamy decyzję do Komisji Ochrony Praw Pasażerów. Jeśli nie wiesz jak albo nie chcesz się zająć tymi działaniami, nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, możemy w Twoim imieniu odzyskać należności. W czynnościach pomagają nam wyspecjalizowani radcy prawni, którzy dokładnie znają przepisy, dzięki temu łatwiej nam uzyskać dla Ciebie odszkodowanie.

Odzyskaj pieniądze!