Uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

logo

ul. Zabrska 14 / 14

40-083 Katowice

Odszkodowanie za opóźniony lot Ryanair

Potrzebujesz pomocy?

Nasza firma pomaga pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu należnego im odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot. Została stworzona przez praktyków rozumiejących potrzeby Klientów.

Odszkodowanie za opóźniony lot Ryanair

Ryanair – irlandzkie linie lotnicze, które są jednym największych niskobudżetowych przewoźników, flota samolotów liczy około 500 sztuk. Niektóre z rejsów z Polski są wykonywane sezonowo, inne stale. Podróżnych kuszą korzystne ceny biletów i sprawny przelot na miejsce, niestety, jak każda linia lotnicza – Ryanair też zdarzają się sytuacje kwalifikujące się do żądania odszkodowania z racji opóźnionego lotu. Zakłócenie, przesunięcie lub odwołanie lotu zdarza się dość często. W takiej sytuacji pasażer może wybrać różne warianty ubiegania się o odszkodowanie. Przewoźnik proponuje podróżnym zwrot pieniędzy za bilet, jeśli start samolotu wydłuży się powyżej 5 godzin i w ciągu 7 dni zwróci koszt biletów na konto, z którego została dokonana płatność. Może też zaproponować bezpłatną zamianę godziny rejsu jeśli lot został odwołany. Jednak warto wiedzieć, że pasażerowie mają prawo do odszkodowania za opóźniony lot Ryanair.

Jak uzyskać odszkodowanie za lot w Ryanair?

odszkodowanie za opóźniony lot Ryanair

Czasami walka o odszkodowanie od przewoźnika trwa długi czas. Obowiązujące procedury, wnioski i dokumentacja, dla klientów wydaje się trudnymi działaniami. Dobra znajomość przepisów i działań firm oferujących przeloty samolotem jest naszym atutem, który wykorzystujemy w celu zdobycia odszkodowania dla pasażera. Jeśli samolot był niepunktualny z winy przewoźnika, nie wystąpiły nadzwyczajne sytuacje, to podróżujący ma prawo do uzyskania gratyfikacji finansowej. O zadośćuczynienie może się również ubiegać osoba, która nie została poinformowana, w czasie nie krótszym niż 14 dni, o odwołaniu jej połączenia lotniczego. Linie lotnicze Ryanair mogą zaproponować zwrot kosztów nowego połączenia lotniczego, zmianę godziny startu samolotu oraz opiekę nad pasażerami, jednak rekompensata również należy się podróżującemu. Dzięki naszej firmie uzyskanie gratyfikacji pieniężnej może być prostsze, wystarczy, że klient powierzy nam wszystkie czynności związane z uzyskaniem odszkodowania za opóźniony lot. Świadomość przepisów, kwot odszkodowania za opóźniony lot Ryanair (wysokości od 250 do 600 EURO), pomoc wykwalifikowanych radców prawnych – pozwala nam skutecznie zawalczyć, w imieniu klienta, o należną rekompensatę.

Odzyskaj pieniądze!