Uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

logo

ul. Zabrska 14 / 14

40-083 Katowice

Recompensa sp. z o.o. – odszkodowania lotnicze

Potrzebujesz pomocy?

Nasza firma pomaga pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu należnego im odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot. Została stworzona przez praktyków rozumiejących potrzeby Klientów.

Recompensa sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

Nasza firma pomaga pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu należnego im odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot. Została stworzona przez praktyków rozumiejących potrzeby klientów. Współpracujemy z doświadczonymi radcami prawnymi, co zapewnia naszym klientom pomoc na najwyższym poziomie. Zawsze proponujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy.

Jak działamy? - doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań lotniczych

Jeżeli zdecydujesz się powierzyć nam podjęcie czynności w celu uzyskania w Twoim imieniu odszkodowania, firma Recompensa Sp. z o. o. bierze na siebie wszystkie czynności, które są niezbędne do jego uzyskania. Proces ten rozpoczyna się od ustalenia, czy, od kogo i w jakiej wysokości Klientowi przysługuje odszkodowanie. Następnie podejmujemy kroki w celu dobrowolnej wypłaty odszkodowania przez przewoźnika lotniczego. Dopiero gdy przewoźnik odmówi wypłaty odszkodowania występujemy w imieniu Klienta przeciwko przewoźnikowi lotniczemu na drogę sądową lub administracyjną (przed Prezesem Urzędu Lotnictwa Cywilnego). Podkreślenia wymaga fakt, że wynagrodzenie dla nas będzie płatne tylko i wyłącznie w przypadku wyegzekwowania od przewoźnika lotniczego przysługującego Klientowi odszkodowania.

Odzyskaj pieniądze!