Uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

Zadzwoń do nas:

600-521-458

logo

ul. Zabrska 14 / 14

40-083 Katowice

Odszkodowanie za opóźniony lot czarterowy

Potrzebujesz pomocy?

Nasza firma pomaga pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu należnego im odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot. Została stworzona przez praktyków rozumiejących potrzeby Klientów.

Odszkodowanie za opóźniony lot czarterowy

Zwykły przelot samolotem kupujemy samodzielnie, rezerwując bilety u danego przewoźnika. Lot czarterowy zazwyczaj kojarzy nam się z wyjazdem na wakacje z biurem podróży. Zamawiamy wakacje za granicą i w cenie mamy również zapewniony przelot na miejsce. A to właśnie biuro podróży wynajmuje od linii lotniczych samolot, aby zorganizować dotarcie do wybranego państwa. Co w sytuacji, kiedy lot czarterowy się opóźnia? Opieką na lotnisku powinno otoczyć pasażerów biuro podróży – zorganizować napoje, posiłki, ewentualnie zapewnić nocleg. Jednak linie lotnicze nie są zwolnione z obowiązku wypłacenia odszkodowania za opóźnione loty czarterowe. Długi czas oczekiwania, uciekające wakacje – mogą powodować stres, zmęczenie i realnie wpłynąć na samopoczucie.

Loty czarterowe - uzyskanie odszkodowania

Pozyskanie odszkodowania za lot czarterowy może nie być łatwe, ponieważ zniechęcające jest wypełnianie wniosków oraz składanie pism, nasza firma może pomóc poradzić sobie z biurokracją i zaoszczędzić Twój czas. Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu wsparcia pasażerom różnych linii lotniczych. Dzięki naszym działaniom, należność może pojawić się na Twoim koncie znacznie szybciej. Za opóźniony lot, powyżej trzech godzin, przysługuje prawo do odszkodowania – w wysokości od 250 do 600 EUR, w zależności od długości trasy. List reklamacyjny składamy do linii lotniczych, które były zobowiązane przeprowadzić przelot, nasza firma zajmuje się również wszystkimi innymi procedurami, włącznie z odwołaniem na drodze administracyjnej i sądowej. We wniosku umieszczamy takie informacje, jak:

  1. Dane osobowe.
  2. Dane linii lotniczych.
  3. Dane dotyczące lotu – numer lotu, lotnisko odlotu, lotnisko przylotu, czas opóźnienia lotu, odległość między lotniskami, wartość rekompensaty, którą chcemy odzyskać.
  4. Numer konta bankowego, gdzie mają zostać przelane pieniądze z tytułu