Uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

logo

ul. Zabrska 14 / 14

40-083 Katowice

Odszkodowanie za lot Travel Service

Potrzebujesz pomocy?

Nasza firma pomaga pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu należnego im odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot. Została stworzona przez praktyków rozumiejących potrzeby Klientów.

Odszkodowanie za lot Travel Service

Pasażer w sytuacji, kiedy jego przelot został odwołany lub nie dostał się na pokład, z powodu zbyt małej ilości miejsc w samolocie w stosunku do liczby sprzedanych biletów, może starać się o dodatkowe zadośćuczynienie. To sytuacja trudna i dla klienta i dla przewoźnika. Travel Service – to czeskie linie lotnicze, które wykonują loty czarterowe i prywatne w kategorii Business Jet na cztery kontynenty. Samoloty przewoźnika lądują w ponad 400 krajach. Rejsy wykonuje pod marką SmartWings. Z firmą często współpracują biura podróży, które obsługują przeloty na rezerwowane wczasy i urlopy za granicą. W sytuacji odmowy wejścia na pokład samolotu, opóźnienia lub odwołania lotu, pasażerom przysługuje rekompensata. Klient, który wykupił bilet i zgłosił się do odprawy (w sytuacji odwołania lotu – bierze się pod uwagę jedynie ważną rezerwację) może wnieść wniosek o odszkodowanie do Travel Service, samodzielnie albo z pomocą naszej firmy, której można powierzyć wszystkie czynności związane z uzyskaniem odszkodowania za opóźniony lot.

Reklamacja za odwołany lot w Lufthansa

W sytuacji odmowy zabrania na pokład, pasażer ma prawo do otrzymania odszkodowania od Travel Service:

  1. 250 EURO – tras krótsza niż 1500 km
  2. 400 EURO – trasa dłuższa niż 1500 km na terenie UE, 1500 – 3500 km poza UE
  3. 600 EURO – lot dłuższy nić 3500 km poza UE

Jeśli pasażerowi zostanie zaoferowany rejs alternatywny, po spełnieniu warunków, kwoty odszkodowania ulegają zmianie o 50%. Podobny zwrot pieniędzy pasażer może uzyskać za długotrwałe oczekiwanie na połączenie linii Travel Service. Wniosek o odszkodowanie od Travel Service możemy złożyć za Ciebie. Samodzielne prowadzenie czynności bywa trudne i czasochłonne, nie zawsze kończy się też sukcesem. Mamy doświadczenie w działaniu na rzecz klienta i uzyskiwaniu odszkodowania dla pasażerów Travel Service. Nie jest nam obca polityka firmy, mamy też wypracowane schematy działań, które pomagają w kontaktach z przedstawicielami linii lotniczych. Takie umiejętności oraz doświadczenie, pozwalają nam sprawniej uzyskać odszkodowanie od Travel Service dla naszych klientów.

Odzyskaj pieniądze!