Uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

logo

ul. Zabrska 14 / 14

40-083 Katowice

Jak uzyskać odszkodowanie za spóźniony lot?

Potrzebujesz pomocy?

Nasza firma pomaga pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu należnego im odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot. Została stworzona przez praktyków rozumiejących potrzeby Klientów.

Jak uzyskać odszkodowanie za spóźniony lot?

Jeśli akceptujesz przedstawione przez nas warunki dochodzenia roszczeń z tytułu spóźnionego samolotu skontaktuj się z Recompensa Sp. z o. o. telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej.

Współpraca w uzyskaniu rekompensaty za opóźniony lot

Po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem, niezwłocznie udzielimy informacji na temat wysokości przysługującego odszkodowania oraz odpowiemy na wszystkie pytania z tym związane. Jeśli w dalszym ciągu będziesz zainteresowany współpracą z nami podpiszemy stosowną umowę, której wzór stanowi załącznik do regulaminu znajdującego się na naszej stronie internetowej. Następnie będziesz na bieżąco informowany o czynnościach podejmowanych przez nas w Twojej sprawie, począwszy od wymiany korespondencji z przewoźnikiem lotniczym, aż do przekazania odszkodowania pieniężnego na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Odzyskaj pieniądze!